Terpentyna balsamiczna

Opis produktu:

Naturalna mieszanina terpenów o charakterystycznym intensywnym zapachu, łatwopalną i źle rozpuszczalną w wodzie.

Zastosowanie:

Jako rozpuszczalnik farb i lakierów, do wyrobu past do obuwia i podłóg, jako surowiec do syntez organicznych. Używany przy pracach renowacyjnych, odnawianiu starych mebli, obrazów. Do usuwania plam olejnych po malowaniu, czyszczenia zatłuszczonych wykładzin z tworzyw sztucznych, mycia części metalowych ze smaru, oleju oraz pozostałości po wyrobach olejnych.

Właściwości:

Barwa – bezbarwna lub żółta
Gęstość – 0,850 – 0,870 kg/L
Konsystencja – ciecz o charakterystycznym przyjemnym zapachu
Okres ważności – 1 rok

Sposób użycia:

  1. Rozcieńczanie: postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Przeprowadzić próbę na małej ilości produktu.
  2. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: oczyszczany element zanurzyć w rozcieńczalniku lub przecierać namoczoną w rozcieńczalniku czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką. Czynność powielać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dostępne opakowania:

Nasze wyroby pakujemy w wybrane przez Państwa opakowania. W naszej ofercie znajdują się pojemniki z tworzyw sztucznych, szkła i metalu w rozmiarach od 0,5l do 1000l. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

White Label

Chcesz sprzedawać ten produkt w opakowaniach ze swoim logo? Skontaktuj się z nami. Produkujemy ten i inne produkty dla znanych marek, bez oznaczania nas jako producenta.

Pliki do pobrania: