O firmie

Firma CHEM-ROZLEW specjalizuje się w produkcji i konfekcjonowaniu rozpuszczalników. Na polskim rynku prężnie funkcjonujemy od kilkunastu lat. Większość oferowanych produktów była dostępna już od samego początku istnienia firmy, a wraz z upływem czasu nasz asortyment się powiększa. Jakość i różnorodność produkcji przez cały ten okres była i jest firmowana certyfikatami i atestami: Instytutu Przemysłu Organicznego i Państwowego Zakładu Higieny (PZH).

 

CHEM-ROZLEW to zakład prężnie wdrażający normy i systemy produkcji odpowiadające specyfikacjom poszczególnych produktów, przez co stają się one atrakcyjne zarówno jakościowo jak i cenowo.

 

Jakość produktów i rzetelność firmy od wielu lat doceniają nasi kontrahenci.

 

Nasza oferta ułatwi Państwu wybór odpowiedniego rozcieńczalnika do specyficznych rodzajów farb, żywic i lakierów, przez co będą Państwo mogli w prosty i skuteczny sposób wdrażać nasze produkty w Państwa technologie.

 

Katalog produktów przeznaczony jest dla: dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, zakładów stolarskich, sieci hurtowni, sklepów posiadających w swoim asortymencie materiały chemiczne, oraz indywidualnych odbiorców.

 

Zapraszamy do współpracy.