Aceton

Opis produktu:

Bezbarwna ciecz o charakterystycznym zapachu. Aceton Techniczny.

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem i klejeniem. Przydatny do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych, rozpuszczania tłuszczów, wosków, gumy, tworzyw sztucznych. Można stosować do mycia zabrudzonych pędzli i innych narzędzi.

Właściwości:

Barwa – bezbarwna
Gęstość – 0,790 – 0,799 kg/L
Konsystencja – niskolepka ciecz
Okres ważności – 1 rok

 

Sposób użycia:

  1. Rozcieńczanie: Stosować zgodnie z zaleceniami producenta wyrobu rozcieńczanego.
  2. Odtłuszczanie przez zanurzenie: Aceton wlać do szklanego bądź metalowego pojemnika, zanurzyć odtłuszczany element w acetonie a następnie wyciągnąć i przetrzeć suchą szmatką.
  3. Odtłuszczenie powierzchni pędzlem lub szmatką: Aceton nanieść na odtłuszczoną powierzchnie pędzlem bądź szmatką, następnie przetrzeć czystą suchą szmatką. Czynność powtarzać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dostępne opakowania:

Nasze wyroby pakujemy w wybrane przez Państwa opakowania. W naszej ofercie znajdują się pojemniki z tworzyw sztucznych, szkła i metalu w rozmiarach od 0,5l do 1000l. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

White Label

Chcesz sprzedawać ten produkt w opakowaniach ze swoim logo? Skontaktuj się z nami. Produkujemy ten i inne produkty dla znanych marek, bez oznaczania nas jako producenta.

Pliki do pobrania: