Zmywacz Silikonowy

Opis produktu:

Mieszanina rozcieńczalników organicznych, umożliwiająca szybkie i skuteczne oczyszczenie powierzchni z zanieczyszczeń takich jak silikon, tłuszcz, olej, smar itp.

Zastosowanie:

Zmywacz do powłok silikonowych jest specjalnie opracowanym rozcieńczalnikiem do czyszczenia i odtłuszczania: powierzchni stalowych, powierzchni aluminiowych, stali ocynkowanej, stali nierdzewnych, starych powłok malarskich, tworzyw sztucznych, podkładów, szpachlówek poliestrowych. Usuwa silikony, oleje, smary, tłuszcze.

Właściwości:

Barwa – bezbarwana;

Gęstość – 0,72 – 0,74 kg/L;

Konsystencja – niskolepka ciecz o charakterystycznym zapachu

Okres ważności – 1 rok

Sposób użycia:

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: oczyszczany element zanurzyć w rozcieńczalniku lub przecierać namoczoną  czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką. Czynność powielać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

 

Dostępne opakowania:

Nasze wyroby pakujemy w wybrane przez Państwa opakowania. W naszej ofercie znajdują się pojemniki z tworzyw sztucznych, szkła i metalu w rozmiarach od 0,5l do 1000l. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

White Label

Chcesz sprzedawać ten produkt w opakowaniach ze swoim logo? Skontaktuj się z nami. Produkujemy ten i inne produkty dla znanych marek, bez oznaczania nas jako producenta.

Pliki do pobrania: