Octan Etylu

Opis produktu:

Octan etylu, etanian etylu – organiczny związek chemiczny, ester etylowy kwasu octowego. Bardzo dobry rozpuszczalnik organiczny, słabo rozpuszczalny w wodzie.

Zastosowanie:

Rozpuszczalnik farb i lakierów, rozpuszczalnik w procesach przemysłowych oraz składnik mieszanin zapachowych,  stosowany podczas preparowania owadów.

Właściwości:

Barwa – bezbarwna
Gęstość – 0,860 – 0,890 kg/L
Konsystencja – niskolepka ciecz o charakterystycznym zapachu
Okres ważności – 1 rok

Sposób użycia:

  1. Rozcieńczanie: postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Przeprowadzić próbę na małej ilości produktu.
  2. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: oczyszczany element zanurzyć w rozcieńczalniku lub przecierać namoczoną w rozcieńczalniku czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką. Czynność powielać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dostępne opakowania:

Nasze wyroby pakujemy w wybrane przez Państwa opakowania. W naszej ofercie znajdują się pojemniki z tworzyw sztucznych, szkła i metalu w rozmiarach od 0,5l do 1000l. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

White Label

Chcesz sprzedawać ten produkt w opakowaniach ze swoim logo? Skontaktuj się z nami. Produkujemy ten i inne produkty dla znanych marek, bez oznaczania nas jako producenta.

Pliki do pobrania: