Nabłyszczacz

Opis produktu:

Nabłyszczasz do metalu oraz plastikowych elementów.  Bardzo skuteczny środek antykorozyjny, pozbawiony związków krzemu i nie przewodzący prądu elektrycznego.

Zastosowanie:

Nadaje połysk, pielęgnuje i chroni zagrożone korozją powierzchnie metalowe — nie działa agresywnie na materiały tekstylne, tworzywa sztuczne, gumę i farby. Natłuszcza oraz czyści elementy plastikowe. Znajduję zastosowanie jako kosmetyk samochodowy oraz w procesie produkcji wyrobów stalowych  jako środek chroniący i nadając piękny  połysk.

Właściwości:

Barwa – bezbarwna do słomkowej
Gęstość – 0,710 – 0,730 kg/L
Konsystencja – niskolepka ciecz
Okres ważności – 1 rok

Sposób użycia:

  1. Nabłyszczanie poprzez rozpylanie: umieścić nabłyszczasz w  urządzeniu rozpylającym (np. butla z atomizerem)  po czym spryskać nabłyszczaną powierzchnie. Następnie przecierać delikatnie szmatką dla uzyskania pożądanego efektu.
  2. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: oczyszczany element zanurzyć w nabłyszczaczu lub przecierać namoczoną w nabłyszczaczu czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką. Czynność powielać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dostępne opakowania:

Nasze wyroby pakujemy w wybrane przez Państwa opakowania. W naszej ofercie znajdują się pojemniki z tworzyw sztucznych, szkła i metalu w rozmiarach od 0,5l do 1000l. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

White Label

Chcesz sprzedawać ten produkt w opakowaniach ze swoim logo? Skontaktuj się z nami. Produkujemy ten i inne produkty dla znanych marek, bez oznaczania nas jako producenta.

Pliki do pobrania: